Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Żołnierzy z Monte Cassino
w Polanicy Zdroju

logo szkoły


Sztandar szkolny


Herb
Polanicy Zdroju
www.polanica.pl

O naszym mieście

Monitoring  w szkole

 

Wycieczki


Wycieczka klas IV do Zamku Książ

 

    Wycieczka do Książa i Palmiarni odbyła się 22 marca 2018r. Zwiedziliśmy dużo przepięknych sal i pomieszczeń. Byliśmy w podziemiach zamkowych i w restauracji. Widzieliśmy dużo starodawnych obrazów i porcelany. 
Niedaleko od zamku znajdowała się Palmiarnia. Wszyscy zachwycaliśmy się różnymi gatunkami roślin. Jest tutaj około 80 gatunków roślin z całego świata, np. palmy, kaktusy, cytrusy, oleandry i inne. Wszystkie rośliny zachwyciły nas swoim pięknem i egzotyką. Dużą atrakcją był dla nas sklepik, w którym mogliśmy kupić różne ciekawe rośliny i pamiątki. 
      Wycieczka do zamku i Palmiarni bardzo nam się podobała. Chętnie pojechalibyśmy tam kiedyś jeszcze raz.
Natalka Kościesza, Ola Zielonka

 
WYCIECZKA KLAS TRZECICH DO BOBOLANDII
 

    6 XII klasy trzecie wyjechały na spotkanie z Mikołajem do Wrocławia, do największego w Polsce Parku Rozrywki Rodzinnej – Bobolandia. Park ten wzoruje się na najlepszych obiektach tego typu w Europie Zachodniej. Ponad 3000 m2 przeznaczonych do gier i zabaw.
     Dzieci szalały – wdrapywały się na ściany, zjeżdżały z różnych zjeżdżalni, skakały, grały w piłkę. A dla najbardziej odważnych czekał dwuosobowy Triball, który niesamowicie podnosił adrenalinę! Siedząc w nim czujesz się jak pilot odrzutowca. Oczywiście tacy odważni się znaleźli. Pojawił się także Mikołaj, który wręczył wszystkim dzieciom paczki.Trzecioklasiści długo nie zapomną spędzonego tam czasu.
 

Anna Gutral- Szewelańczyk
Beata Bernatowicz  

Wycieczka
Muzeum Papiernictwa
IIa

15 września 2010r.
 Duszniki Zdrój- IIIa
17.09.2008
Wycieczka do Kletna
9 III 2008r.
Teatr Lalek - Wrocław
30 października 2007r

Gazeta

Szkolny Duszek

 

Klubu Młodego Przyrodnika

Wyjazd do Wrześni
IV Sejmik Karpacki

Dyktanda

Ciekawe strony

Ochrona Środowiska
w naszej szkole

Monte Cassino

więcej

Główna strona        wycieczki       sport w szkole      pracownicy szkoły      oddział klasy 0         plan_lekcji      patron_szkoły      dyskoteki        kalendarz_szkoły      Wielka_Orkiestra_Ś.P.         mikołajki         o_szkole         galeria zdjęć       aktualności         statut szkoły      nauczyciele       adres      opieka_szkolna      biblioteka