O SZKOLE  /  GALERIA ZDJĘĆ  /  AKTUALNOŚCI  /  STATUT SZKOŁY  /  NAUCZYCIELE  /  KONTAKT  / 

MENU

Aktualności

Samorząd szkolny

Sport

Dyskoteki

Mikołajki

WOŚP

Wycieczki

KALENDARZ SZKOŁY

Wywiadówki

Biuletyn informacyjny

Kalendarz szkoły

Szkolny Duszek (gazetka szkolna)

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

Aktualności

Nauczyciele

Galeria zdjęć

PRACOWNICY SZKOŁY

Nauczyciele

Administracja

POCZET SZTANDAROWY


 

Karnawał 2019

 

 

 

 

    Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W piątek 15 lutego 2019 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas IV-VIII. Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów… Były wróżki, księżniczki, smoki, diabły, motyle, anioły … . Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, wszyscy bawili się doskonale. Dyskotekę prowadził Pan P. Szpak - dziękujemy :)


Klasa IV c

 

Dzień chłopaka 2018/2019

 

 

 

 

 Dzień Chłopaka to szczególny dzień dla męskiej społeczności naszej szkoły. Dla uczczenia tego święta, dnia 28 września, Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla uczniów klas IV – VIII.  Wszyscy  wyśmienicie się bawili przy swoich ulubionych piosenkach, do zabawy zachęcał pan Damian Naryński, który na dyskotece wcielili się w rolę didżeja.

 Tańce przeplatały liczne konkursy zorganizowane przez dziewczynki. Główną atrakcją dyskoteki były wybory Najsympatyczniejszego Ucznia Szkoły. Do tytułu kandydowali wybrani wcześniej chłopcy:

IVa – Szymon Korona

IVb – Maciej Drozd

IVc – Piotr Bąk

Va – Jan Żegota

Vb -  Axel Kłonowski

Vc- Michał Pogoda

VIa – Oliwier Żak

VIb-  Fabian Taryma

VIIa -  Miłosz Bożek

VIIb – Jan Muc

VIIIa- Tadeusz Żięba

VIIIb- Kacper Aleksandrowicz

   Finaliści musieli udowodnić, że zasługują na wybitny tytuł, zmagając się
z ciekawymi konkurencjami m.in. sprawnościowymi, tanecznymi, logicznymi. Wszyscy chłopcy włożyli duży wysiłek, aby pokazać się z jak najlepszej strony.        Dziewczęta miały za zadanie wybrać najbardziej lubianego kolegę. Każda dziewczynka mogła oddać tylko 1 głos. Najsympatyczniejszym Chłopcem Szkoły został  Kacper Aleksandrowicz z klasy VIII b. Kacper był bardzo szczęśliwy. Pozostali chłopcy trochę mu zazdrościli, ale starali się tego nie okazywać. :)

   Zabawa jak to zwykle bywa była udana. Rytmiczna muzyka zachęcała do pląsów
i porywała do tańca nawet najbardziej opornych. Na zakończenie imprezy wszyscy przedstawiciele płci męskiej otrzymali symboliczne lizaki.

    Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali nasi niezawodni nauczyciele:
p. Aleksandra Lis, p. Beata Muziewicz, p. Beata Szuberska, p. Jolanta Marczyk-Gil  
i p. Edyta Żylińska. Serdecznie im dziękujemy za poświęcony czas i energię.

                                                        Opiekun Samorządu Edyta Żylińska

 

Andrzejki 2017

 

 

 

 

    Raz w roku zdarza się taki dzień, w którym  możemy sprawdzić, co nas spotka w przyszłości. To oczywiście Andrzejki!  W naszej szkole impreza andrzejkowa odbyła się tradycyjnie 30 listopada 2017r.w dniu imienin Andrzeja i była przygotowana przez klasę IVc. Uczniowie ze wszystkich klas mogli sobie wywróżyć w trakcie dyskoteki swoja bliższą i dalszą przyszłość. Najbardziej spodobały się wróżby ciasteczkowe i cukierki fortuny.  W trakcie zabawy odbyła się parada czarodziejów i wróżek… reprezentancie każdej klasy przebrali się w oryginalne stroje i prezentowali je z wielka dumą. Nie zabrakło dobrego humoru i super zabawy.

  Mamy nadzieję, że Andrzejki i andrzejkowe wróżby były dla wszystkich bardzo udane.

 Ola Zielonka 4c i Natalia Kościesza 4c

 

Andrzejki 2013

 

 

 

 

 

 

ZABAWA KARNAWAŁOWA
10.02.2012

 

 

 

<<<GALERIA ZDJĘĆ I >>>

 

<<<GALERIA ZDJĘĆ II >>>

 

 

 

ANDRZEJKI 2011

 

ANDRZEJKI 2010

 

Karnawał 2010

 

Dzień Chłopaka 2009

     Dnia 30 września 2009 r. odbyła się w naszej szkole dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka,   w ramach której, dziewczyny wybierały „Mistera Szkoły”. Kilka dni przed nią płeć piękna wybrała „Misterów”  swoich klas. Oto wyniki:

IVa- Jacek Sadko IVb- Michał Glamkowski Va- Michał Miśkiewicz Vb- Patryk Krasoń VIa- Damian Kopytko VIb- Bartosz Nakwasiński

    W czasie dyskoteki odbyła się prezentacja kandydatów oraz wybór, spośród wymienionej szóstki, tego jednego.  Były popisy tańca oraz prezentacja swoich zainteresowań i umiejętności. Okazało się, że największe wrażenie na dziewczynach zrobił  Michał Miśkiewicz z klasy Va. W nagrodę dostał koronę, szarfę z napisem „ Mister Szkoły 2009” ,  a przede wszystkim sympatię koleżanek.

 

KARNAWAŁ 2009
12 lutego 2009

   Dnia 12 lutego 2009 r. ba-wiliśmy się na BALU KARNA-WAŁOWYM. Oprócz wspaniałej muzyki nie zabrakło ciekawych konkursów tanecznych: na gazecie, z balonami przy nogach i z balonami między głowami. Było przy tym dużo śmiechu, a uczestnicy musieli wykazać się dużym sprytem i pomysłowością. Jak na karnawał przystało, uczniowie stanęli na wysokości zadania i przyszli w bardzo oryginalnych i zabawnych przebraniach. O tym, że naprawdę dobrze się bawiliśmy niech świadczą zdjęcia.
 

Tekst Ola Szymkiewicz klasa 5b

 

DZIEŃ CHŁOPAKA 2008

 

UROCZYSTOŚCI
IMPREZY

60-lecie szkoły i
20-lecie imienia szkoły 2018

50-lecie szkoły 2008

Wyjazd do Wrześni
IV Sejmik Karpacki
2005r.

Występ teatralny nauczycieli 17.05.2008

Patron szkoły

Zdjęcia archiwalne

Przyjaźń
Polsko-Czeska

DRUKI DO POBRANIA

Statut Szkoły

Usprawiedliwienia

Plan lekcji

Ubezpieczenia

Podręczniki

Regulaminy

Rekrutacja

POLANICA-ZDRÓJ

Polanica-Zdrój

www.polanica.pl


Szkoła Podstawowa nr 2 w Polanicy-Zdroju im. Żołnierzy z Monte Casino